Чергова спроба тиску на керівника державного підприємства

5 квітня відбулась спроба вручення підозри старшим слідчим слідчого управління Головного управління національної поліції в Запорізькій області Данилом Пекним та прокурором Запорізької обласної прокуратури Тетяною Крошкою керівнику ДП “БМТП” , члену правління Асоціації морських портів України Миколі Ільїну підозри про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Слідчі дочекались появи Миколи Ільїна на робочому місці для того, щоб забрати особисті речі, оскільки в цей день він знаходився на лікарняному і намагались вручити підозру.

У відповідності до вимог чинного законодавства — Конституції України та Кримінально-Процесуального кодексу для ознайомлення з текстом підозри, особа якій вручається повідомлення має право на адвоката. Про це слідчого та прокурора повідомив начальник юридичного відділу БМТП Валерій Пасєчник.

Слідчі намагалися заперечувати цей факт та вручити підозру, однак керівник підприємства відмовився брати участь у діях, які порушують його права і покинув приміщення. Після неодноразових телефонних дзвінків для консультацій, слідчий та прокурор залишили документ на робочому столі керівника державного підприємства без його підпису про ознайомлення.

Керівництво підприємства розцінює ці зухвалі дії, як подальший тиск на Державне підприємство в інтересах третіх осіб після того, як Cолом'янський районний суд м.Києва 16 березня зобов'язав НАБУ зареєструвати у Єдиному реєстрі досудових розслідувань заяву ДП “БМТП” сосовно незаконний дій високопосадовців Міністерства інфраструктури, ДП “АМПУ” з незаконного присвоєння статуса портового оператора ТОВ “Аскет Шиппінг”, в результаті чого Українане доотримала в державний бюджет понад 21 мільйон гривень податків.

Бердянський порт — не перше підприємство, яке стикається з такими діями. Подібні дії є антидержавницькими, оскільки спрямовані на розвал роботи державних підприємств, зниження їх ринкових переваг, зменшення соціальної спрямованності їх діяльності, ведуть до  зменшення ринкової вартості таких підприємств з метою їх подальшої їх приватизації за безцінь.   
    
 Підробиці проведеної акції — згодом...

Категории новостей: 

Добавить комментарий