Природа/экология


В рамках днів екологічного порятунку в квітні місяці на території ЦДЮТ заплановані заходи з озеленення. Роботи з прибирання та висадки зелених насаджень заплановано розбити на декілька етапів впродовж місяця.
На початку квітня адміністрація та співробітники закладу облаштовували квіткові клумби. За порадою та під керівництвом ландшафтного дизайнера Наталії Захарової, висаджувались багаторічні квіткові рослини такі як айстра багаторічна, очиток видний, лілейники, іриси, хризантеми, юки, канни. Частково була проведена підсадка декоративних кущів: ялівця, магонії падуболистої, форзіції, сніжноягідника, бирючини.

Агрострахование все еще остается мало востребованным среди украинских сельхозпроизводителей. И это притом, что отечественный АПК демонстрирует устойчивые темпы роста объемов производства и увеличения экспорта аграрной продукции. Между тем, по мнению одного из экспертов рынка - управляющего партнера страхового брокера EUROP Insurance Brokers Седрика Германна (Аграрные страховые услуги Grainsurance), без агрострахования отрасль, которая особенно подвержена воздействию внешних факторов, не сможет развиваться устойчиво и гарантированно. Своими аргументами он поделился во время интервью.

Страхові можливості українських сільгоспвиробників розширилися. В рамках програми «Ваш урожай – наша турбота» вони тепер можуть на пільгових умовах застрахувати не лише озиму пшеницю, а й кукурудзу. Це вельми важливо з огляду на те, що невдовзі розпочнеться посівна кампанія і аграрії, які спеціалізуються на вирощуванні цієї стратегічно важливої культури, потребуватимуть захисту її посівів від можливих негативних впливів погодних ризиків.
Програма «Ваш урожай – наша турбота» почала діяти з торішньої осені. До її реалізації долучилися Проект Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії», Креді Агріколь Банк, компанія Syngenta та СК «АХА Страхування».
Продукт, який нещодавно запропонований до реалізації в рамках програми і який передбачає страхування кукурудзи, за висновками експертів, є інноваційним, привабливим для використання, здатним суттєво вплинути на поліпшення ситуації на ринку агрострахових послуг.
Про особливості, механізми та переваги страхового продукту розповідають його розробники.


Чтобы спасти собачку, сбитую машиной, бердянцы приняли участие в благотворительной акции по сбору денег. Звездой вечера стала енотиха Леля, которую все обнимали, фотографировали и угощали. Сделать фото с Лелей мог каждый гость Антикафе.
- В это воскресенье в Антикафе состоялась необычная благотворительная акция #RaccoonChallenge. Для нас это первый подобный опыт, но явно не последний.

Ресурсы Азовского моря практически уничтожены: из 40 промысловых видов рыб для полноценного вылова осталось только три (тюлька, бычок и хамса), остальные вылавливаются в мизерном количестве, — говорится в сообщении пресс-службы Ассоциации рыболовов Украины со ссылкой на экологов.

Как напоминается в релизе, Азовское море — это мировая рыбная жемчужина, которая еще недавно превосходила в 6,5 раз по рыбопродуктивности Каспийское море. Ученые предлагают прекратить промышленный вылов рыбы в водах Азова хотя бы на 5 лет. Именно столько нужно, чтобы море начало возвращать свой рыбный потенциал считают они, отмечается в сообщении.

Страницы

Подписка на RSS - Природа/экология