Полезное

Продовжується співпраця бердянських податківців з колективом дитячого навчального закладу «Пізнайко». Нещодавно відбулося чергове заняття на економічну тему: «Чарівна квіточка від гнома Економа», на яке були запрошені начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова та завідувач сектору організації роботи Бердянської ОДПІ Інна Іорданова-ДавІдянц. Податківців радо й щиро зустрічали діти старшої групи  «Веселка».
На своєму занятті з економіки діти не тільки відповідали на запитання гнома Економа, але й вирішували економічні завдання. Маленькі бердянці показали свої знання щодо таких важливих понять, як «товар», «обмін», «дохід», «бережливість», «реклама», «гроші», «витрати», «податки». Знають маленькі «пізнайчата», що за свій труд працівники отримують заробітну плату, а частина цих грошей перераховується до бюджету у вигляді податків.

21 лютого на засіданні Уряду було прийнято рішення про удосконалення механізму монетизації субсидій, що був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року.

Проект змін до відповідної постанови КМУ був розроблений Міністерством фінансів після активного обговорення цього рішення з усіма зацікавленими сторонами - Мінсоцполітики, Міонрегіонбудом, Казначейством, представниками ОСББ / ЖБК, експертами, народними депутатами.

Бюджет країни - не просто фінансовий документ, що розробляється раз на рік. Це результат тривалої роботи Мінфіну та головних розпорядників коштів впродовж безперервного бюджетного процесу.

Важливо, що уже другий рік поспіль завдяки спільним зусиллям Уряду і Парламенту ми вчасно приймаємо Закон про державний бюджет, що дозволяє нам впевнено входити в новий рік.

Изменения в жилищном секторе подталкивают жителей многоэтажек к экономии энергоресурсов. Ведь каждый понимает – чтобы их сэкономить, нужно улучшить состояние своего дома. Но как это сделать?
Сегодня уже пришло время отважиться на ответственные шаги. И самые главные из них два – создание объединения совладельцев многоквартирных домов (ОСМД) и проведение в доме термомодернизационных работ. Ведь иначе, как и раньше, придется нервничать из-за постоянного роста тарифов на жилищно-коммунальные услуги и некомфортных условий проживания.
Мы являемся собственниками наших домов и можем сделать так, чтобы в них можно было жить современно, экономно и уютно. Именно об этом и шла речь во время семинара «Через эффективность собственника – к энергоэффективному жилью», который недавно в Житомире провел Проект IFC «Энергоэффективность в жилищном секторе Украины».


Теперь бердянцы, успешно прошедшие курс по компьютерным технологиям CS50 из Гарварда, могут бесплатно получить диплом Гарвардского университета.
Выпускники всеукраинского образовательного проекта Technology Nation смогут получить бесплатный сертификат от Гарвардского университета. Для этого необходимо пройти курс CS50 в Первом Антикафе Бердянска. Это стало возможным благодаря фонду BrainBasket, который проводит смешанные курсы по IT в разных городах Украины. Сертификаты будут выданы тем выпускникам, которые успешно завершат курс и защитят финальный проект.

Страницы

Подписка на RSS - Полезное