Общество

Тим, хто не звик відкладати важливі справи на потім, слід впритул зайнятися питанням декларування своїх доходів,  адже деклараційна кампанія - 2018 уже триває з 1 січня.
Тож, хто має подавати декларацію про майновий стан і доходи?
Громадяни, які у 2017 році отримували спадщину чи подарунок, що оподаткуються податком на доходи фізичних осіб; доходи від неподаткових агентів, зокрема, від надання в оренду житла, іноземний дохід, чи отримували дохід від надання послуг з ремонту житла, організацію і проведення розважальних заходів, доходи від репетиторської діяльності.
Декларація, за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556), подається до фіскального органу за місцем реєстрації до 1 травня 2018 року.
Крім того, громадяни, які минулого року отримували заробітну плату, з якої відраховувався податок на доходи фізичних осіб, і понесли певні витрати можуть скористатися правом на податкову знижку, тобто повернути частину коштів зі сплаченого ПДФО.
До таких витрат, зокрема, включаються частина процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійні внески неприбутковим організаціям,   вартість навчання для отримання середньої професійної або вищої освіти.
Для отримання податкової знижки декларацію можна подати упродовж усього року (до 31 грудня 2018 року). На наступні роки податкова знижка не переноситься, тож не втрачайте свій шанс.
Декларації  про майновий стан і доходи  слід подавати:
- до Центрів обслуговування платників  податкових інспекцій (за місцем реєстрації);
- відправити поштою (з повідомленням про  вручення та описом вкладення);
- в Електронному кабінеті (за допомогою ключа електронного цифрового підпису) https://cabinet.sfs.gov.ua.
Як отримати електронний ключ – докладна інформація на сайті АЦСК ДФС: https://acskidd.gov.ua

Бердянська ОДПІ інформує, що 17 лютого 2018 року в Університеті фіскальної служби України відбудеться «День відкритих дверей».
Початок заходу о 09-00
Адреса: вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київська область
Більш детальну інформацію про Університет можна отримати на сайті http://nusta.edu.ua
 

Бердянська ОДПІ запрошує 09 лютого  2018 року об 11-00 платників податків юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на інформаційний семінар на тему: «Зміни до Податкового кодексу України. Зміни в адмініструванні єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Декларування доходів громадян за підсумками 2017 року». 
Семінар відбудеться у приміщенні Бердянської ОДПІ за адресою м. Бердянськ, пр. Праці, 20, актова зала.
 

31 січня Уряд ухвалив законопроект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", що запровадить в Україні середньострокове бюджетне планування на постійній основі і на усіх рівнях бюджетної системи.

Середньострокове бюджетного планування - це один з пріоритетів роботи Уряду та Мінфіну, що було також передбачено Коаліційною угодою, Середньостроковим планом дій Уряду до 2020 року, Меморандумом з МВФ та Стратегією реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки.
 

Командующий "Украинской добровольческой армией", лидер украинских националистов, "главный прогульщик украинского парламента" и самый большой ужас 86% задуренных телепропагандой россиян. Все это про одного человека – ДМИТРИЯ ЯРОША. Бывший глава "Правого сектора" уже несколько лет подряд полностью погружен в войну. Ведь созданные и возглавляемые им подразделения добровольцев работают в тесной спайке с Вооруженными силами Украины, Службой безопасности и другими силовыми структурами над одним крайне важным общим делом – освобождением оккупированных российско-террористическими войсками украинских земель. В интервью "Апострофу" Ярош рассказал о том, какова сегодня война на Донбассе, о роли в ней добровольцев, а также о своем отношении к прорыву границы симпатиками Михеила Саакашвили, новом законе об образовании, американском оружии и том, почему Украине нужно готовиться к масштабной войне с Россией.

Страницы

Подписка на RSS - Общество