Общество

В Украине появилась первая аграрная расписка, которую оформили садоводы. Это произошло 26 октября. До этого аграрные расписки как инструмент финансирования малого и среднего агробизнеса использовались исключительно для выращивания зерновых и масличных культур. Таким образом, сегодня их возможности существенно расширились. К этому новшеству прямую причастность имеет фермерское хозяйство «Гадз», расположенное в селе Трибуховцы Бучачского района Тернопольской области. Это хозяйство хорошо известно не только в этом регионе, но и в Украине и даже за ее пределами.

 

З метою формування активної громадянської позиції у молоді через використання освітньої технології «Дебати», вдосконалення громадянських, полікультурних, комунікативних компетенцій старшокласників та студентів   6 травня 2017 року в  Центрі дитячо-юнацької творчості пройшов регіональний молодіжний дебатний турнір, присв. Дню пам’яті та примирення 6 травня 2017 р. В заході взяли участь школярі та студенти з Запоріжжя, Маріуполя, Мелітополя, смт Чернігівка, Бердянська, Київа.
 


Юні осипенківці – вихованці краєзнавчої студії «Джерельце» та співробітники Осипенківського краєзнавчого музею вже традиційно приєдналися до обласної благодійної акції «Великодній кошик солдату».
На Великдень студійці та працівники музею разом з настоя телем Покровської Церкви УПЦ Київського патріархату с.Осипенко отцем Василієм завітали до бійців Збройних Сил України, на блок- посту, розташованому неподалік села - цим бійцям-залізничникам з Дніпра юнацтво, разом з дорослими, допомагає з літа 2014 року - з початку існування військового об`єкту.

Любіть  Оклахому!  Вночі  і  в  обід,  
Як  неньку  і  дедді  достоту!  
Любіть  Індіану!  Й  так  само  любіть  
Північну  й  Південну  Дакоту.
(О. Ірванець)

Безкоштовне навчання в Польщі та Болгарії? Можливість безоплатно здобувати вищу освіту в країнах Європи та США? Залишитися в Україні та вступити до державного університету?
Десятий та одинадцятий класи – час для самовизначення майбутнього абітурієнта. Пора, коли кожен підліток вагається, яку стежку обрати для крокування до дорослого життя. Та все частіше учні та їх батьки роблять свій вибір не на користь держави.


16 февраля для сотрудников Бердянского центра занятости прошла презентация проекта Technology Nation.
В гости к специалистам по трудоустройству пришли представители Первого Антикафе Бердянска. Ребята рассказали о новом проекте, который стартует в Бердянске – это курсы для людей, желающих сменить сферу деятельности и начать работу в IT-сфере. В том числе для людей, которые сейчас находятся в поиске работы и могут уделить время своему развитию и повышению своей стоимости на рынке труда.
В рамках проекта Technology Nation в 2016 году уже было создано 43 учебных хаба, в которых прошло обучение 1200 человек. Теперь курсы будут проходить и в Бердянске.

Страницы

Подписка на RSS - Общество