Біля ЦДЮТ облаштовували квіткові клумби


В рамках днів екологічного порятунку в квітні місяці на території ЦДЮТ заплановані заходи з озеленення. Роботи з прибирання та висадки зелених насаджень заплановано розбити на декілька етапів впродовж місяця.
На початку квітня адміністрація та співробітники закладу облаштовували квіткові клумби. За порадою та під керівництвом ландшафтного дизайнера Наталії Захарової, висаджувались багаторічні квіткові рослини такі як айстра багаторічна, очиток видний, лілейники, іриси, хризантеми, юки, канни. Частково була проведена підсадка декоративних кущів: ялівця, магонії падуболистої, форзіції, сніжноягідника, бирючини.

За безкоштовно наданий посадковий матеріал велика подяка батькам вихованців, співробітникам філій ЦДЮТ, станції юних натуралістів та фахівцям відокремленого структурного підрозділу "Бердянського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету"!
Коли людина прагне удосконалювати та прикрашати свій простір – світ повертається до неї обличчям. Тому, приємною новиною та позитивним сюрпризом для працівників закладу стала новина про співпрацю з іноземною неурядовою організацією International Alert (Англія) та ГО «ІРЦКК «Діалог» в рамках реалізації проекту «Психологічні зерна миру: реабілітація після травми та громадський активізм в Україні».
Просмотреть все изображения

Категории новостей: 

Добавить комментарий