Бердянський порт заощадив з Prozorro майже два млн. грн.

З 1 квітня ДП "Бердянський морський торговельний порт» проводить тендерні закупівлі через систему Prozorro. Це дозволило підприємству заощадити на закупівлях близько двох мільйонів гривень. З 296 торгів, проведених через електронну систему закупівель, переважна більшість закінчилась з економією бюджетних коштів. У деяких випадках вдавалося економити до 300 тисяч гривень.
 

- З 1 квітня було проведено 296 торгів, в середньому це близько 60 торгів на місяць. Це величезний обсяг роботи, який був виконаний групою з підготовки документації до конкурсних торгів. Закупівлі були різнопланові - як товарно-матеріальних цінностей, так і послуг. На даний момент, за попередніми підрахунками, участь порту в системі Prozorro дозволила заощадити близько двох мільйонів гривень, - повідомив начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ДП "БМТП» Євген Костецький.
З 296-ти торгів, проведених через електронну систему закупівель, абсолютна більшість проводилося зі значною економією бюджетних коштів. У деяких випадках вдавалося заощадити до 200 тисяч гривень і більше. Наприклад, закупівля спецодягу в травні, при початковій орієнтовної вартості закупівлі в 960 тис. Грн., завершилась на позначці 660 тис. грн.

Категории новостей: 

Добавить комментарий