Новости Бердянска

Бердянська ОДПІ повідомляє: Малеча знає куди йдуть сплачені податки

Дата публикации: 15/03/2018 - 13:36

Продовжується співпраця бердянських податківців з колективом дитячого навчального закладу «Пізнайко». Нещодавно відбулося чергове заняття на економічну тему: «Чарівна квіточка від гнома Економа», на яке були запрошені начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова та завідувач сектору організації роботи Бердянської ОДПІ Інна Іорданова-ДавІдянц. Податківців радо й щиро зустрічали діти старшої групи  «Веселка».
На своєму занятті з економіки діти не тільки відповідали на запитання гнома Економа, але й вирішували економічні завдання. Маленькі бердянці показали свої знання щодо таких важливих понять, як «товар», «обмін», «дохід», «бережливість», «реклама», «гроші», «витрати», «податки». Знають маленькі «пізнайчата», що за свій труд працівники отримують заробітну плату, а частина цих грошей перераховується до бюджету у вигляді податків.

Популярные сайты Бердянска 2018

Дата публикации: 12/03/2018 - 14:42

Долгими зимними вечерами бердянцы любят читать местные объявления и новости. Поэтому в списке лидеров каталога бердянских сайтов KIOSK.ZP.UA изменения затронули в основном информационные сайты. Прогресса добились: информпортал PRO.berdyansk.biz, деловой портал BIMP.COM.UA и Рекламное агентство «Партнер». Также в рейтинг-листе вернулся сайт компьютерного магазина «СТЕЛС».

"Єдине вікно" на українських митницях

Дата публикации: 09/03/2018 - 10:21

Міністерство фінансів здійснює постійний контроль за функціонуванням автоматизованої системи інформаційного обміну "Єдине вікно" в українських митницях. За результатами моніторингу роботи системи, Мінфін щотижня публікує на офіційному веб-сайті відомства статистичну інформацію щодо операцій з митними деклараціями (МД) за відповідний період.

"Духовность" ОРЛО и российский "гитлерюгенд" в Ровеньках

Дата публикации: 28/02/2018 - 15:01

Идеологи, готовящие реваншизм Донбасса, в школах "ЛНР" попытались запустить уроки военно-патриотической подготовки. И потерпели поражение. Ни дети, ни родители не были готовы к тому, что ребенок будет ходить в форме террористов, держать в руках оружие и учиться убивать. Хотя НВП (начальная военная подготовка) введенная в школах с пятого класса, конечно, дала свой результат. Из школьной среды были выбраны асоциальные подростки, которые и составили костяк детских "добробатов", "кадетских" корпусов.

Участие несовершеннолетних в возрасте от 10 до 16 лет, в боевых действиях на стороне террористов, это там, вполне оправдано идеологами и граждане "ЛНР" не видят в этом ничего плохого. Юными снайперами, минерами, разведчиками, партизанами гордятся. В школах на уроках НВП рассказывают "легенды", о якобы "героических" поступках юных героев. Как правило, это ложь, разработанная работающими в школах учителями, выходцами из комми-кгбистской системы.

Більш ніж на 80% погашено кредиторську заборгованість на надання пільг і житлових субсидій

Дата публикации: 27/02/2018 - 16:10

Міністерство фінансів повідомляє, що станом на сьогодні, 26 лютого 2018 року, кредиторську заборгованість на надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг погашено більш ніж на 80%.

Мінфін дотримується домовленостей, які були досягнуті в результаті переговорів з усіма сторонами процесу монетизації субсидій, який був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року.

Страницы